logo Penzion Beskyd+420 605 215 992
penzionbeskyd@volny.cz
Ověřit dostupnost

Dostupné pokoje

Apartmán s balkónem, vlastní saunou a výhledem do zahrady

4

Apartmán s balkónem o rozloze 36 m2 má svou kuchyňskou linku s vybavením (varná deska, varná konvice, lednice, základní nádobí) a vlastní saunu na pokoji. V apartmánu je dále manželská postel, rozkládací pohovka, jídelní kout, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Rychlá Wi-Fi je pro naše hosty samozřejmostí. Možnost využití venkovní terasy a ohniště na zahradě.  

Třílůžkový pokoj s vlastní koupelnou

3

Pokoj o rozloze 20 m2 se nachází v samostatné části budovy s vlastním vstupem. Sociální zařízení je umístěno na pokoji. Možnost využití venkovní terasy. Lednička a varná konvice je umístěna na pokoji. Rychlá Wi-Fi je pro naše hosty samozřejmostí. Možnost využití venkovní terasy a ohniště na zahradě.    

Studio s vlastní terasou

2

Studio s vlastní terasou a vlastním vstupem o rozloze 13 m2 má svou kuchyňskou linku s vybavením (varná deska, varná konvice, lednice, mikrovlnná trouba, základní nádobí). Ve Studiu je dále manželská postel, jídelní kout, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Rychlá Wi-Fi je pro naše hosty samozřejmostí. Možnost využití venkovní terasy a ohniště na zahradě. 

Apartmán s vlastní terasou

4

Apartmán s vlastní terasou (2 ložnice) o rozloze 40 m2 se nachází v samostatné části budovy s vlastním vstupem, má vlastní kuchyňku s vybavením (varná deska, varná konvice, lednice, základní nádobí, mikrovlnná trouba). V apartmánuje  koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Rychlá Wi-Fi je pro naše hosty samozřejmostí. Možnost využití venkovní terasy a ohniště na zahradě. V tomto apartmánu ubytováváme od 3 osob a více.    

Rezervace ubytování

-2+ -0+ -0+ Hotovo

Aktuálně

 

Ubytováváme i letos za loňské ceny!

Těšíme se na Vás :)

 

Fotogalerie