Penzion Beskyd Penzion Beskyd Penzion Beskyd Penzion Beskyd Penzion Beskyd Penzion Beskyd Penzion Beskyd Penzion Beskyd

Ubytování

Celoroční ubytování za velmi příznivé ceny

Jeden 1 lůžkový pokoj s přistýlkou

Pokoj se nachází v samostatné části budovy s vlastním vstupem. Sociální zařízení je umístěno naproti pokoji. Možnost využití malé kuchyňky s omezeným vybavením (za poplatek), společenské místnosti (za poplatek) s krbem a venkovní terasy. Pokoj má vlastní ledničku a varnou konvici na pokoji. Internetové připojení přes wifi.

Jeden 2 lůžkový pokoj s vlastní terasou

Pokoj se nachází v samostatné části budovy s vlastním vstupem. Pokoj má vlastní terasu. Sociální zařízení je umístěno naproti pokoji. Možnost využití malé kuchyňky s omezeným vybavením (za poplatek), společenské místnosti (za poplatek) s krbem. Lednička a varná konvice je umístěna na pokoji. Internetové připojení přes wifi.

Jeden 3 lůžkový pokoj

Pokoj se nachází v samostatné části budovy s vlastním vstupem. Sociální zařízení je umístěno na pokoji. Možnost využití malé kuchyňky s omezeným vybavením (za poplatek), společenské místnosti (za poplatek) s krbem a venkovní terasy. Lednička a varná konvice je umístěna na pokoji. Internetové připojení přes wifi.

Jeden 4 lůžkový Apartmán s balkonem NOVINKA!

Apartmán se nachází v samostatné části budovy s vlastním vstupem, vlastním soc. zařízením a kuchyňskou linkou s vybavením (mikrovlnná trouba, vařič, varná konvice, lednice, základní nádobí). Možnost využití společenské místnosti (za poplatek) s krbem a venkovní terasy. Internetové připojení přes wifi. Apartmán je novinkou našeho penzionu.

Jeden 2 lůžkový pokoj s terasou

Dvoulůžkový pokoj je s terasou a vlastním sociálním zařízením. Disponuje samostatným vstupem.  K dispozici lednice, varná konvice, hrníčky, talíře, aj. Možnost využití malé kuchyňky s omezeným vybavením (za poplatek) a společenské místnosti (za poplatek) s krbem. Internetové připojení přes wifi. V pokoji není možno umístit postýlku.

Dvě Studia

Obytná místnost s dvojlůžkem + možnost 1-2 přistýlek, s balkonem, vlastním soc. zařízením a kuchyňskou linkou s vybavením (mikrovlnná trouba, vařič, varná konvice, lednice, základní nádobí).  Internetové připojení přes wifi.

 

Stravování

Hosté mají možnost přípravy vlastního jídla:
1. 1 – 3 lůžkové pokoje – možnost využití malé kuchyňky s omezeným vybavením (za malý poplatek)
2. Ve dvoulůžkovém pokoji s terasou je možnost přípravy snídaně (lednice, varná konvice, hrníčky, malé talířky).
3. Apartmán a Studia jsou vybavena vlastní kuchyňskou linkou (vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice, základní nádobí).
V blízkém okolí se nachází množství stravovacích zařízení – nejbližší z nich cca 400 metry.

Vybavenost penzionu

- parkování na vlastním uzavřeném parkovišti zdarma (pozn. v zimě se parkoviště neudržuje, parkování na místní komunikaci před penzionem)

- uzamykatelné uskladnění kol a lyží

- pískoviště, houpačka, herní domeček, skluzavka (pouze pro děti do 3-4 let)

- wifi

 

Další informace

- zákaz kouření uvnitř penzionu

- pobyt se zvířetem není možný

platba zálohy při podání přihlášky

 

Nástup

mezi 17.00 – 18.00 hod., ukončení pobytu je do 10.00 hod., jiný nástup po telefonické dohodě